Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Kruszewo - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Szczuczyn

Szczuczyn(Kruszewo + 14 km)

690 000 zł1 328 m² 519,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:6 539 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 4890 m , zabudowana parterową halą produkcyjną o powierzchni użytkowej 1328 m . Obiekt w stanie umożliwiającym użytkowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Kościuszki

Centrum,Czarnków(Kruszewo + 10 km)

3 690 000 zł2 892 m² 1 275,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 534 m²

Przedmiotem oferty jest piętro budynku handlowo usługowego przygotowane pod adaptacje na 45 mieszkań. Na parterze budynku znajduje się dyskont oraz 3 sklepy handlowe. Budynek posadowiony jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Stare Dłutowo

Stare Dłutowo(Kruszewo + 20 km)

99 000 zł229 m² 432,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:400 m²

Opis Ta niegdyś legendarna piekarnia może stać się Twoim domem marzeń, artystyczną pracownią albo tajnym laboratorium. Lokalizacja Stare Dłutowo, gmina Działdowo, powiat działdowski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chodzież(Kruszewo + 18 km)

449 000 zł273,06 m² 1 644,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:482 m²

NA sprzedaż kamienica W centrum chodzieży Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 273,06 m 2 oraz budynek gospodarczy o pow. 68,60 m 2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Trzcianka

Trzcianka(Kruszewo + 16 km)

849 000 zł506,43 m² 1 676,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 257 m²

Na sprzedaż: nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w centrum Trzcianki (woj. wielkopolskie) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Choroszcz

Choroszcz(Kruszewo + 12 km)

2 250 000 zł600 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Działka usługowa 3 588 m budynki, pełne media, magazyn z biurem Na sprzedaż działka komercyjna 3 588 m , objęta miejscowym planem zagospodarowania (symbol P,U) pod zabudowę produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Jurowiecka

Centrum,Białystok(Kruszewo + 23 km)

89 000 zł18 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Jurowiecka, białystok Cena: 89 000 zł Powierzchnia: 18 m Doskonała lokalizacja centrum miasta Zapraszamy na prezentację. Szanując dobre obyczaje oraz prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Kościelna

Centrum,Białystok(Kruszewo + 23 km)

59 000 zł16 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż w centrum Białegostoku przy ul. Kościelnej. Garaż o powierzchni ok 16 m2 murowany. Dach pokryty papą. Drzwi garażowe drewniane, docieplone styropianem. media; -prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łomżyńska

Wojciechowice,Ostrołęka(Kruszewo + 18 km)

850 000 zł989 m² 859,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 220 m²

Oferujemy na sprzedaż dwupoziomowy lokal o pow. użytkowej 455 m2 z zapleczem socjalnym. Pomieszczenia są po modernizacji, gotowe do adaptacji pod wskazany profil działalności. Preferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Chodzież(Kruszewo + 18 km)

1 890 000 zł658,59 m² 2 869,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:282 m²

NA sprzedaż kamienica W chodzieży Nieruchomość z potencjałem! Doskonała inwestycja! Przedmiotem oferty jest budynek mieszkalny z częścią handlowo - usługową. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Gospodarstwo rolne ogrodzone Kruszewo

Kruszewo,podlaskie

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:gospodarstwo rolne

 

Przeznaczenie:magazynowe